www.xxiv-ozhs.pl

Ciąża to stan naprawdę wyjątkowy, a w ostatnich czasach kobiety zaczęły szaleć na myśl o ciążowej modzie. Jak się okazuje, najważniejsze w tych kilku miesiącach jest to, aby ubierać się wygodnie, luźno. Nie oznacza to oczywiście, że w efekcie otrzymamy nudne stylizacje bez wyrazu. Wręcz przeciwnie. Trzeba jednak pamiętać, że ubrania ciążowe (zwłaszcza jeśli są uszyte w charakterystyczny sposób) posłużą nam jedynie przez około pięć ostatnich miesięcy ciąży. Nie ma więc co szaleć i zdecydować się na skompletowanie swojej szafy z głową. Oto kilka pozycji ubraniowych, dzięki którym skompletujesz każdą stylizację w czasie ciąży:

  • Każda kobieta w swojej szafie ma ulubione jeansy. Nie ma w tym nic dziwnego. Można je zestawić niemalże z większością t-shirtów i swetrów i wyglądamy i czujemy się rewelacyjnie. Podobnie powinno być u kobiet w ciąży.

    Jeansy to absolutny must-have. Kupuje się i dobiera je nieco inaczej. Wszystko zależy od naszego wyczucia stylu. Jeśli bardziej skłaniamy się ku granatowemu – to takich modeli szukamy. Adekwatnie z szarym, niebieskim, itd. Pamiętajmy jednak, że standardowy kolor jeansu, czyli najbliżej granat będzie zestawiał się z większością kolorów górnej stylizacji. Kolejna porada to wysokość stanu. Im niższy tym lepszy, aby móc swobodnie zapinać guzik pod brzuszkiem. Ważny jest także doszyty materiał, podtrzymujący brzuch. Musi być on uszyty z wysokiej jakości materiału, by nie podrażniał skóry.

    Nie ma też nic gorszego, jak jego rozciąganie, co w rzeczywistości skłania kobiety do kolejnego zakupu. Lepiej więc mieć jedne, porządne jeansy niż kilka par bezużytecznych i średnio wygodnych;

  • Leginsy dla kobiet w ciąży to absolutnie pozycja konieczna. Na swoją popularność zasłużyły przede wszystkim dzięki niewiarygodnym poczuciu wygody, ale także wszechstronności. Mowa o tym, że ciężko znaleźć sytuację, w której leginsy nie będą pasować. Można je zestawić praktycznie ze wszystkim. Sprawdzą się zarówno przy kompletowaniu ze szpilkami i dłuższą koszulą, ale także trampkami i luźnym t-shirtem. To dlatego każda kobieta w ciąży, ale również po ciąży ma w swojej szafie minimum dwie pary wysokiej jakości leginsów. Trzeba pamiętać, że lepsze są modele specjalnie wykrojone pod brzuchem, dzięki czemu ładnie układają się na pośladkach i plecach. Zwróćmy uwagę na to, by były wykonane z materiałów, które się nie zniszczą, nie wyblakną, ale będą oddychać i nie powodować alergii. Najlepsza będzie pewnie bawełna.

.

Sprawdź naszą ofertę na https://bloms.pl/ gdzie znajdziesz dopasowane do siebie ubrania ciążowe 
Sukienki na wesele
Maciej
News Reporter
Pasjonat motoryzacji, w wolnym czasie lubiący pisać